معرفی اجمالی برند سانل

           شرکت سانل از پیشتازان حوزه دوربین مداربسته درکشورچین است که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1997 میلادی آغاز نمود و از معدود شرکت هایی در جهان بود که با سرعت بالا وارد حوزه تحقیقات در تکنولوژی های مدرن CCTV گردید و با داشتن مرکز تحقیقات و توسعه (R&D) فعّال و پیشرو از بنیان گذاران استاندارد بین المللیOnvif جهت یکپارچه سازی دوربین های شبکه در سراسر دنیا شد. سانل در سال 2014 میلادی با شکستن رکورد مصرف سنسورهای تصویری مداربسته سونی در جهان به عنوان شریک راهبردی این کمپانی بزرگ ژاپنی مطرح گردید و دارای اعتباری جهانی و هم تراز و حتی بالاتر از شرکت های مشهور امریکایی ، اروپایی و ژاپنی گشت.
کیفیت ، تنوّع ، ظاهرزیبا ، جامعیت ، پشتیبانی فنّی و مدرن بودن محصولات سانل موجب انتخاب این برند جهت OEM برای بسیاری از کمپانی ها و برندهای معروف جهانی و منطقه ای از جمله هانیول ، فلیر ، گنز ، کوماکس ، کانسپ پرو ، ریچر ، دی لینک ، بریکام ... شده است.
سانل در تمام نمایشگاه های مشهور دنیا با ارائه جدیدترین محصولات و راهکارهای حفاظت تصویری از جمله ISC West امریکا ، Essen آلمان ، Ifsec  انگلستان ، Sicurezza ایتالیا ، Secutec تایوان و Intersec دبی ، Cpse چین با غرفه هایی بزرگ و مجلّل هر ساله حضوری درخشان دارد. لذا سیاست اصولی و محکم شرکت، ارائه محصولات به روز در دنیاست و برای هر نوع سلیقه ، نیاز و کاربردی در هر گوشه ای از دنیا با انواع شرایط آب و هوایی کالا دارد.
         از افتخارات سانل می توان قرار گرفتن در لیست100 کمپانی اوّل طراح نرم افزاری جهان ، برند مشهور و جزء 10 برند برتر CCTV در کشور چین ، برند برتر شهر الکترونیک شنزن و مجری جهانی پروژه های شهر امن نام برد.
ظاهر محصولات سانل منحصربفرد با ثبت جهانی می باشند و در این زمینه رقیبی نمی توان برای آن متصور شد به طوری که محصولات سانل در تبلیغات، بازاریابی، فروش و دکوراسیون پس از نصب ، منحصربفرد و یکتا می باشند و به زیبایی محیط هم کمک می نمایند. لازم به ذکر است بسته بندی کالاهای این برند هم با پیشرفته ترین تجهیزات در انتهای خطوط تولید صورت می گیرد و در این زمینه نیز زبانزد می باشد.
در سال های اخیر بخش تحقیقات سانل در زمینه هوش مصنوعی با طراحی الگوریتم های آنالیتیک پیشرفته مانند آنالیز و تشخیص چهره ، رفتار و اینترنت اشیاء و همچنین تلفیق با دوربین های حرارتی توفیقات چشمگیری در ساخت سامانه های هوشمند نظارت تصویری حاصل نمود و همچنین در زمینه ساخت انواع دوربین حرارتی پیشرفته صنعتی و نظامی با رزولوشن بالا و سامانه های کنترلی مربوطه در بالاترین رده های این حوزه قرار گرفته است.
اصالت ، کیفیت ، زیبایی ظاهری و ضمانت طلایی 3 ساله محصولات سانل موجب انتخاب در پروژه هایی بزرگ و مطرح در دنیا شده و در 113 کشور جهان به طور گسترده عرضه می گردند.
محصولات شبکه سانل از جدیدترین پروفایل های استاندارد Onvif به طور کامل تبعیت نموده و قابل پشتیبانی با نرم افزارهای مشهور بین المللی همچون
Milestone , Axxon , Nuuo , Digifort , Luxriot , Aimetis , Exacq , …
می باشد و به با همه این کمپانی های نرم افزاری ارتباط و همکاری تنگاتنگ دارد.

• Address:  3-4F, Bldg.6, Pingshan Science and Technology Park, Taoyuan Street, Nanshan District, Shenzhen, China.
• Website: https://www.sunellsecurity.com
• Tel:     +86-755-26754336
• Fax:    +86-755-26754336